VBET - ett bra spelbolag för fotbollsbetting
Gratisspel för 200 kronor och möjlighet att vinna Lionel Messis signerade matchtröja
VBET är ett klockrent spelbolag att använda sig av i dessa Fotbolls-VM-tider. Utbudet av VM-odds är stort och brett. Oddsen är dessutom på en finfin nivå. Lägg därtill snabba betalningsmetoder, bra bonusar, en vass kundsupport, hög användarvänlighet och en gedigen spelglädje.
VBET:s nya oddsbonus är väldigt spännande i allmänhet
VBET har lanserat en Fotbolls-VM-relaterad bettingbonus som engagerar. Det handlar dels om ett gratisspel för 200 kronor med 2.00 i minimumodds för ett singelspel och 1.80 om du väljer ett kombinationsspel.
Lägg därtill möjligheten att vinna signerade matchtröjor och shorts från ett antal fotbollslegendarer.
Det är dessa priser som det handlar om:
- Argentinas matchtröja - signerad av Lionel Messi, Ángel Di María Och Julián Alvarez.
- Ogc Nice-matchtröja och shorts - signerad av Isak Jansson.
- As Monaco-matchtröja - signerad av Paul Pogba.
- Ogc Nice-matchtröja och shorts - utan autograf.
Observera att denna bonus bara är tillgänglig till och med fredagen den 19 juni med allt vad det innebär, så det är sannerligen snabba ryck om man inte ska missa tåget.


Kommentera